- Není skladem
- VYPRODÁNO - Z LIMITOVANÉ KOLEKCE
Souprava náhrdelníku a náušnic Swarovski Elements Adrina - ryba
Nechte se unášet proudem jako ryby znázorněné na soupravě šperků Swarovski Elements Adrina, které nadchnou svým osobitým provedením. Dokonale vybroušené krystaly v kombinaci s růžovým zlatem perfektně ozdobí váš dekolt. V soupravě získáte náhrdelník i jemné náušnice.
Chystáte se na večírek, ples, oslavu nebo na jinou velkou událost? Vyzkoušejte některou z našich překrásných souprav. Připravili jsme pro vás luxusní soupravy šperků v celé škále provedení. Všechny soupravy náhrdelníků a náušnic se nesou na vlně luxusu a elegance. V kombinaci se společenským oděvem tak rozhodně nic nezkazíte. Soupravy se hodí stejně dobře k večerním šatům jako ke kalhotovému kostýmu.
Nabízíme méně i více okázalé soupravy šperků, které nezklamou ani špičkovou kvalitou svého provedení. Ať už je souprava ve stylu drobných květin, lístků, srdíček, motýlků nebo dalších abstraktních tvarů, rozhodně ji doporučujeme vyzkoušet. Naše nadčasové soupravy šperků tak potěší všechny romantičky i vášnivé a pragmatické ženy. Na eleganci jim přidává povrchová úprava ze žlutého, bílého nebo z růžového zlata.
Nechybí ani luxusní drahé kameny či krystaly Swarovski, které podtrhnou a zvýrazní každý zajímavý detail. Naše sady a sety šperků jsou vyladěné do těch nejmenších detailů a vy tak už nemusíte přemýšlet, jak je zkombinujete s dalšími šperky. Zapínání je vždy praktické a finální výběr barvy je jen na vás. Ať už zvolíte jemné bílé, tajemně fialové nebo vášnivé červené provedení, svého rozhodnutí nebudete litovat.
- Materiál:
- Obecný kov
- Povrchová úprava:
- 18K růžové zlato
- Druh kamene:
- Swarovski Elements
- Typ zapínání náušnic:
- Puzeta
- Rozměr náušnic (mm):
- 1,5 cm x 1,2 cm
- Délka náhrdelníku:
- 40 cm + 3 cm (prodloužení)
- Rozměr přívěsku (mm):
- 2 cm x 1,3 cm
- Přibližná celková hmotnost šperku:
- 9,2 g
- Značka:
- Francesca Petrucci
- Motiv:
- Zvíře
Barevnost a vzhled produktů
Fotografie šperků na e-shopu se snažíme pořizovat co nejvěrněji a realisticky, vždy při profesionálním osvětlení a s důrazem na detail. Přesto je potřeba počítat s tím, že výsledná barevnost produktu se může mírně lišit od zobrazení na vašem zařízení.
Každý monitor, displej mobilního telefonu či tabletu zobrazuje barvy odlišně – záleží na jeho typu, nastavení jasu, kontrastu, barevné teploty i na okolním světle, ve kterém si produkt prohlížíte. Rozdíl se může pohybovat v rámci několika odstínů na barevné škále, například v sytosti, světlosti nebo teplém či studeném tónu barvy.
U šperků z přírodních materiálů, jako jsou minerály, perly či polodrahokamy, je navíc nutné počítat s přirozenou variabilitou barev, kresby a struktury. Tyto drobné rozdíly nejsou vadou, ale naopak důkazem přírodního původu a jedinečnosti každého kusu.
Tolerance délek (náhrdelníky, náramky)
U délek náhrdelníků, náramků a dalších šperků může docházet k toleranci přibližně ± 1–2 cm. Tato odchylka vzniká přirozeně při výrobě, kompletaci jednotlivých dílů nebo ručním zakončování šperků.
U korálkových šperků může délku ovlivnit také typ navlečení, pružnost lanka nebo způsob zapínání. Uvedené délky proto berte jako orientační hodnoty, které slouží především pro lepší představu o velikosti a nošení šperku.
Tolerance rozměrů a velikostí
Veškeré rozměry uvedené v parametrech (např. průměr korálků, velikost přívěsku, délka komponentů apod.) jsou orientační. U drobných šperků a detailních prvků mohou vznikat minimální odchylky v řádu milimetrů, které nejsou na první pohled patrné a nemají vliv na funkčnost ani estetiku šperku.
Přírodní materiály a jedinečnost každého kusu
Šperky s přírodními kameny, perlami nebo minerály jsou originály. Každý kámen má svou vlastní kresbu, strukturu, lesk i barevný tón. Fotografie na e-shopu proto slouží jako ilustrační ukázka stylu a vzhledu, nikoli jako absolutně identický obraz konkrétního kusu, který obdržíte.
Zobrazení detailů na fotografiích
Detailní produktové fotografie mohou působit větší než skutečný šperk ve skutečnosti. Makro záběry slouží ke zvýraznění detailů, struktury a zpracování. Pro lepší představu o reálné velikosti vždy doporučujeme řídit se rozměry uvedenými v parametrech produktu.
Označení Swarovski Elements a rozdíl oproti značce Swarovski
U některých šperků může být v parametrech uvedeno označení Swarovski Elements nebo Swarovski Crystals. Jedná se o originální broušené krystaly vyrobené firmou Swarovski®, které jsou určeny jako komponenty pro další zpracování. Tyto krystaly nakupují různí výrobci šperků po celém světě a používají je při tvorbě svých vlastních designů. V našem e-shopu se tak můžete setkat se šperky osazenými těmito krystaly například u značek Sisy Jewellery, Éternelle, Gaura Pearls, JAY a dalších našich partnerských kolekcí.
Je však důležité rozlišovat, že nejde o šperky přímo značky Swarovski. Tyto hotové šperky jsou navrhovány, vyráběny a prodávány výhradně samotnou firmou Swarovski a nelze je legálně nabízet jako nové mimo její vlastní distribuční síť a autorizované prodejny. My jsme nikdy šperky značky Swarovski neprodávali, neprodáváme a ani je v budoucnu nabízet nebudeme. Naší filozofií je pracovat s kvalitními komponenty od různých dodavatelů a tvořit vlastní nabídku cenově dostupných, originálních a krásných šperků.
Označení „Swarovski Elements“ tedy znamená, že šperk obsahuje pravé krystaly od firmy Swarovski, nikoli že celý šperk pochází z její produkce. Krystaly nejsou individuálně certifikovány a šperky s tímto označením proto nenesou logo Swarovski® ani certifikát pravosti – nejsou to výrobky této značky, ale pouze z ní čerpají materiál.


