Svátky jsou časem sdílení, radosti a neopakovatelných okamžiků. Víme, jaký je to pocit, když rozbalíte dárek a oči vám zazáří štěstím. Ale co když tento dárek neodpovídá vašim představám? Víme také, jak je těžké vybrat ten nejlepší dárek pro své blízké, a jak zklamání může zabolet. A právě proto jsme tady pro vás! AlexBijoux.cz stojí při vás a nabízí řešení, které vám přinese zpět tu pravou vánoční radost. Protože věříme, že vánoční dárek by měl být o radosti, o spokojenosti a o tom pocitu, když vše sedne tak, jak má. Proto jsme tu s nabídkou, která vám umožní změnit váš dárek a vrátit vám to magické kouzlo svátků.

🎄 Vánoční akce - výměna zboží až do 5.1.2023 🎄

Pokud jste si u nás zakoupili zboží v období 1.11.2023 - 23.12.2023 a cítíte, že byste mohli udělat lepší volbu, nechte nás to napravit! Nabízíme vám unikátní možnost výměny nevhodného dárku za slevový kupón k nákupu šperků na alexbijoux.cz.

vánoční dárky | alexbijoux.cz

Jak postupovat?

1. 💌 Napište nám info@alexbijoux.cz že máte zájem o výměnu zboží. My ověříme splnění podmínek akce a zašleme vám další instrukce.

⭐ Jaké jsou podmínky akce? ⭐

  1. Období platnosti: Tato akce se vztahuje na objednávky vytvořené v období od 1.11.2023 do 23.12.2023.

  2. Slevový kupón: Za vrácené zboží poskytneme slevový kupón na nákup na alexbijoux.cz s platností 14 dní od vydání.

  3. Omezení kupónu: Slevový kupón nelze aplikovat na poštovné a není kombinovatelný s dalšími slevovými kódy či akcemi. Nelze jej vyměnit za hotovost a nevyužité kupóny po uplynutí platnosti nenahrazujeme.

  4. Stav vráceného zboží: Zboží musí být v původním stavu, nepoškozené, nepoužité a musí obsahovat všechny prvky, které byly v balení (dárkové krabičky, sáčky, certifikáty, slevové karty atd.).

  5. Náklady na vrácení zboží: Všechny náklady spojené s vrácením zboží na náš e-shop hradí zákazník.

  6. Odstoupení od smlouvy: Zboží, které bylo zakoupeno za použití tohoto slevového kupónu, nemůže být vráceno v rámci standardního 14denního práva na odstoupení od smlouvy.

  7. Vyloučené produkty: Tato akce se nevztahuje na zboží s vánoční tématikou, dárková balení a šperky s moissanitem. Konkrétní seznam zboží je k dispozici na uvedeném odkaze: [ZBOŽÍ VYLOUČENÉ Z AKCE].

  8. Omezení pro firmy: Akce je určena výhradně pro individuální zákazníky a neplatí pro firemní zákazníky (objednávky s vyplněním IČO).

-

-

Přejeme vám nádherné svátky plné radosti, smíchu a nesčetných okamžiků štěstí. A když potřebujete malou změnu, víte, kde nás najdete! 🌟🎁🎄

-

-

-