Nový produkt
Rafinovaně ozdobený náramek Swarovski Elements Abella si rozhodně zamilujete. Přeneste se ve své mysli na rozkvetlou louku, plnou lučního kvítí. Ať je horké léto nebo chladná zima, tento náramek vás naladí na pozitivní vlnu. Jeho délku lze libovolně přizpůsobit.
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
* Povinná pole
Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.
Zavřít nebo
Typ náramku | Pozlacený náramek |
Materiál | Obecný kov |
Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
Druh kamene I | Swarovski Elements |
Rozměr (délka) náramku | 17 cm + 3 cm (prodloužení) |
Přibližná celková hmotnost šperku | 22,55 g |
Značka | Francesca Petrucci |
Motiv | Květina |
Rafinovaně ozdobený náramek Swarovski Elements Abella si rozhodně zamilujete. Přeneste se ve své mysli na rozkvetlou louku, plnou lučního kvítí. Ať je horké léto nebo chladná zima, tento náramek vás naladí na pozitivní vlnu. Jeho délku lze libovolně přizpůsobit.
Vyberte si luxusní náramek na ruku či na nohu v našem sortimentu. Rafinovaný náramek ve vás probudí vnitřní bohyni. Na výběr máte z celé škály produktů v jemném i ve výrazném provedení. Nabízíme náramky vhodné jak pro všechny společenské příležitosti, tak i na každodenní nošení. Kromě pozlacených náramků u nás též zakoupíte náramky z kombinace kůže a chirurgické oceli.
Náramky mohou být zdobené krystaly Swarovski či drahými kameny. Vždy je doplňuje praktické zapínání. Délka je pevná nebo nastavitelná - to je výhodnější, pokud přesně neznáte obvod své ruky a chcete, aby vám náramek perfektně seděl na ruce. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv šperk z našeho sortimentu, garantujeme vám špičkovou kvalitu.
Bohatě zdobené náramky podtrhnou krásu vašich štíhlých paží a dlouhých prstů. Slaďte je barvou a stylem se svým oblečením, s dalšími šperky (například s prsteny) i se svou náladou. Každá barva má totiž odlišnou symboliku. Nezapomeňte zohlednit výběr zlata - povrchová úprava může být zhotovena z bílého, žlutého nebo z růžového zlata. Ať už si vyberete jakýkoliv náramek, úspěch ve společnosti s ním máte zaručen.
Pozlacené náušnice Alesi si zamilují ženy,...
468 Kč
Pozlacený náramek Terzi, bohatě dekorovaný...
350 Kč
Sama Afrodité navrhovala překrásný náramek...
736 Kč
Náramek Swarovski Elements Anastaccio vás...
602 Kč
Náramek Swarovski Elements Nicolino vás ohromí....
736 Kč
S náramkem Swarovski Elements Damiani nesáhne...
736 Kč
Nechte se unášet na vlnách luxusu s překrásnými...
401 Kč
Svou eleganci vystavte na odiv s náramkem...
899 Kč