Informace

Filtr šperků

Kategorie
více... méně
více... méně
Materiál
více... méně
Délka náhrdelníku
Typ náramku
Cena
324 3493
Barva
Délka náramku
Typ náhrdelníku
více... méně
Povrchová úprava
Druh kamene I
Druh kamene II
Druh kamene III
Druh kamene IV
Druh perly
Tvar perly
Velikost perly (mm)
Barva perly
Motiv
Filtr

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Ludmila J.
16.01.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Byl to již druhý nákup u alexbijoux.cz a opět jsem velmi spokojená. Zboží je luxusní a nemusím utratit desetitisíce. Vše přišlo zabalené v krásných krabičkách. Zásilka byla doručená obratem. A musím zmínit i mailovou komunikaci - od potvrzení přijetí objednávky a poděkování, až po dotaz zda bylo zboží v pořádku doručeno a nabídka slevy na další nákup. To není u jiných nákupů přes internet samozřejmostí. Cítím se tak vítaná a důležitá. Vlastně má spokojenost s prvním nákupem, byla velkým důvodem pro další nákup.
Avatar Marta F.
03.01.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
- bezvadná komunikace a vstřícnost
Avatar Ludmila J.
12.02.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi příjemná zkušenost. Hned po objednání jsem dostala e-mailovou zprávu s poděkováním. Zboží bylo druhý den doručeno. Jednotlivé objednané kusy byly krásně zabalené. Ke každému kousku certifikát pravosti. Brože, které jsem objednala budou důstojným neotřepaným dárkem. Mohu jen doporučit.
Avatar Jiří V.
07.02.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Před 10 dny jsem zakoupil dva produkty s tohoto obchodu.Následující den byla již objednávka doručená.Jelikož se mi výrobky líbily,ještě jsem nakupoval znovu.Jsem spokojen z rychlostí doručení i s výrobky-náhrdelníky i náušnice byly lépe zpracovány,než jsem očekával.Vřele doporučuji
Avatar Martin Ž.
07.12.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Tak jak tady, by to mělo fungovat všude.
Slabiny:
Nic
Avatar Renata Z.
09.11.2019
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
S obchodem jsem spokojená.. nakupují zde docela často
Avatar Jana C.
23.10.2019
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Naprostá spokojenost,rychlost vyřízení objednávky,určitě zde budu nakupovat,doporučuji
Avatar Eliška V.
26.09.2019
4.504.504.504.504.50
Celkový názor:
Tento obchod rozhodně všem zájemcům o kvalitní šperky doporučuji. Majitel pan Sobek je velice ochotný, vyjde vstříc a problémy umí řešit. Jsem velice spokojena.
Avatar Zuzana M.
25.04.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
nadstandardní péče o zákazníka skvělá a rychlá komunikace spolehlivé dodání pečlivé zabalení zboží rychlé dodání přehledný výběr krásné zboží
Slabiny:
zatím nevím o žádné
Celkový názor:
Celkově hodnotím jako obchod s velice nadstandardní péčí o zákazníka. Od samého prvopočátku zájmu o zboží probíhala s panem Sobkem skvělá a rychlá komunikace. Zboží bylo přepečlivě zabaleno a ošetřeno proti případnému poškození. Součástí balení jsou vždy i krásné dárkové krabičky, které lze využít v případě, že zboží kupujete pro někoho jako dárek. K objednávce je přiložena i milá pozornost. Součástí jsou certifikáty pravosti a prodejce se opravdu snaží vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. V obchodě jsem nakupovala již dvakrát a mohu jen konstatovat, že se těším na další nákupy, jelikož se jedná o velice hezké zboží a skvělý přístup ze strany prodejce. Vysoce hodnotím také pomoc při výběru rychlého dodání. Pan Sobek se mnou komunikoval i během svátků a víkendu, ač nemusel! Mnohé kamenné prodejny by se mohly učit! Za sebe přeji tomuto obchodu spoustu dalších spokojených zákazníků. :-)
Avatar Lenka K.
23.10.2018
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Jednání na úrovni.
Celkový názor:
Skvělá komunikace, rychlé dodání. Jeden z mála obchodů, kde si váží zákazníka.

Seznam produktů výrobce Gaura Pearls

Společnost Gaura Pearls byla založena v roce 2007 v Estonsku jako malá rodinná firma vyrábějící přírodní perlové a stříbrné šperky. Výsledkem její cílevědomé práce je úspěšná moderní společnost, která vyrábí šperky pod registrovanou ochrannou známkou. Gaura Pearls získala popularitu v Evropě a zaujala vedoucí pozice ve výrobě a velkoobchodním prodeji perlových šperků v pobaltských státech. V nabídce Gaura Pearls naleznete překrásné šperky vyrobené z pravých sladkovodních perel, pravých drahokamů či polodrahokamů. Každý rok Gaura Pearls představuje pro své zákazníky hned 4 nové kolekce. Náramky, náhrdelníky, náušnice, prsteny a brože to vše naleznete v sortimentu rodinné firmy Gaura Perls.

Společnost Gaura Pearls byla založena v roce 2007 v Estonsku jako malá rodinná firma vyrábějící přírodní perlové a stříbrné šperky. Výsledkem její cílevědomé práce je úspěšná moderní společnost, která vyrábí šperky pod registrovanou ochrannou známkou. Gaura Pearls získala popularitu v Evropě a zaujala vedoucí pozice ve výrobě a velkoobchodním prodeji perlových šperků v pobaltských státech. V nabídce Gaura Pearls naleznete překrásné šperky vyrobené z pravých sladkovodních perel, pravých drahokamů či polodrahokamů. Každý rok Gaura Pearls představuje pro své zákazníky hned 4 nové kolekce. Náramky, náhrdelníky, náušnice, prsteny a brože to vše naleznete v sortimentu rodinné firmy Gaura Perls.Díky efektivní spolupráci se zahraničními partnery jsou jejich šperky dostupné ve více než 700 obchodech v Evropě. Filozofie této společnosti: náš úspěch je především úspěchem našich obchodních partnerů.Od nápadu po finální produktCharakteristickým rysem Gaura Pearls je kompletní výrobní cyklus. Nápady na nové perlové náhrdelníky, náramky, prsteny, náušnice, přívěsky a brože jsou načrtnuty jejich designéry. V rukou jejich řemeslníků návrhářské skici ožívají a proměňují se v nádherné šperky.Řízení jakostiGaura Pearls přistupuje ke kontrole kvality promyšleně a kriticky. Specialisté společnosti osobně hodnotí kvalitu perel zakoupených z Číny a Japonska a pečlivě vybírají dodavatele. To jim umožňuje pracovat přímo s osvědčenými a spolehlivými producenty surovin. Výsledkem je, že tento přístup zaručuje vysokou kvalitu a rozumnou cenu šperků, což vytváří neustálou poptávku po výrobcích Gaura Pearls mezi maloobchodníky našich partnerů.Okouzlující perlyPerla je úžasný dar přírody! Od starověku byly perly považovány za oblíbené drahokamy žen. Lesk jemných perel dokáže ženě přinést okamžiky nekonečné radosti a štěstí a odhalit její okouzlující ženskost. S obdivem k tomuto úžasnému drahokamu vytváří Gaura Pearls šperky, aby zdůraznila ženskou krásu, půvab a sofistikovanost.


Moderní design a kreativitaTým designérů vyjadřuje jedinečný charakter této značky a smyslnost perel v moderních trendech. Jak se roční období mění, Gaura Pearls vytváří čtyři nové kolekce ročně, aby odpovídaly proměně přírody.Vděčnost a spolupráceIndividuální přístup ke každému zákazníkovi, pomoc při výběru sortimentu, poradenství a pozornost k preferencím zákazníka tvoří vynikající základ pro dlouhodobou úspěšnou spolupráci. Gaura Pearls si váží každého klienta a věnuje maximální pozornost individuálním preferencím. Její úspěch je především úspěchem jejich obchodních partnerů.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 291 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 291 položek