JAK ZJISTIT VELIKOST BANGLES NÁRAMKU?

Vybrali jste si u nás bangles náramek a nevíte zda-li vám bude? Chcete mít jistotu, že vám bangles náramek dokonale padne? Je důležité zvolit vhodnou velikost dle průměru vaší ruky. Jak na to se dočtete v našem průvodci.

bangles náramky - alexbijoux.cz

Jaký je rozdíl mezi bangles náramkem a klasickým náramkem?

Klasický náramek je ohebný řetízek či pásek, který se kolem zápěstí zapíná. Proto pro určení velikosti postačí znát pouze obvod vašeho zápěstí.

Pevný náramek (bangles) je pevný kroužek nebo ovál, který se na ruku nasazuje buďto přerušením ze strany (otevřený náramek) anebo se zpravidla uprostřed rozepíná přes praktickou sponu (uzavřený náramek). Proto vám při zjišťování velikosti nepostačí znát pouze obvod vaší ruky, jako je tomu u klasického náramku. Naše bangles náramky jsou převážně oválného tvaru a na praktické zapínání.

Jakou velikost náramku tedy zvolit?

Na obrázku níže uvádíme jednoduchou ilustraci, jak správně změřit míry své ruky. Postačí vám k tomu obyčejná tužka, pravítko a kus papíru (nejlépe formát A4).

1. Ruku položte dlaní dolu na papír. Tužkou si poznačte okraje ruky. Poté oba dva body změřte pravítkem a získáte vnitřní průměr náramku s delší stranou.

2. Ruku otočte na bok a opět označte tužkou okraje ruky. Oba dva body změřte pravítkem a získáte vnitřní průměr náramku s kratší stranou.

3. Výsledné hodnoty porovnejte s průměrem bangles náramku, který se vám líbí. Tento údaj naleznete vždy u produktu v sekci "Parametry", umístěné pod fotografií šperku.

Doporučujeme k výsledným rozměrům přičíst několik mm, jinak vám může být náramek příliš těsný. Pokud rozměr vašeho náramku je větší než vámi naměřený průměr, tak se nebojte, náramek vám z ruky nevyklouzne. Zabrání tomu vaše dlaň.

U některých bangles náramků také uvádímé jeho vnitřní obvod. Ale tento údaj je jen pro lepší představu. Pokud vlastníte klasický náramek a jeho délka (obvod) je 19 cm tak to neznamená, že Vám náš bangles náramek s obvodem 19 cm bude. Bangles náramek totiž nekopíruje obvod vaší ruky, ale je pevný a volně vysí na ruce.

bangles náramky - měření

BANGLES NÁRAMKY V NAŠEM E-SHOPU

Hledáte stylový a módní šperk pro každou příležitost? Vyzkoušejte překrásné bangles náramky, které sluší všem ženám bez rozdílu věku a osobních preferencí. Bangles náramky vám dávají na výběr z desítek různých variací. Všechny jsou pečlivě zhotovené z kvalitních drahých kovů i kamenů tak, aby odpovídaly současným trendům.Preferujete šperky z bílého, žlutého nebo růžového zlata? Máte ráda zelené smaragdy, fialové ametysty nebo jste podlehla kouzlu červených rubínů? Bangles náramky kombinují různé drahé kameny, takže mezi nimi naleznete unikátní šperky, odpovídající vašemu vlastnímu stylu. Všechny náramky v našem obchodě mají zlatou povrchovou úpravu, zasluhující se o vysoký lesk.Zakoupíte u nás překrásné bangles náramky značky Francesca Petrucci, zdobené éterickými krystaly z kolekce Swarovski Elements. Ačkoliv náramky často působí masivně, nenechte se jejich vzhledem zmást. Na samotné ruce vypadají elegantně, stylově a módně. Jedná se o náramky pro každou příležitost, které hravě sladíte s dalšími šperky z našeho sortimentu nebo ze své šperkovnice. Vybrané náramky nemají pevně danou velikost, ale přizpůsobí se vašemu zápěstí. Při koupi tak rozhodně nesáhnete vedle.

šperky éternelle